Jdi na obsah Jdi na menu
 


To jsme se takhle jednou sešly na hlídání májky.... Po půlnoci u kolování flašky nás napadlo: "Co takhle dát dohromady hasičskej tým?". Nadšení bylo obrovský a táhnem to dál.... A jelikož by jsme ty naše kluky vůbec neviděly (jezdí pořád po soutěžích), tak krom toho, že nás to baví, tak si jich i víc užijem... A to je celá historie... Stalo se tak 30.4.2006

Obrazek

 

 
ObrazekNáš první závod jsme absolvovaly v Žihobcích v RIU a na fotografii si můžete všimnout černých triček. Ne že by se nám růžová v té době ještě nelíbila,ale zkrátka nebyla k sehnání:) První dresy jsme nakonec zakoupily bílé a Matýsek je poctivě nabatikovala. Sice byl sem tam nějaký flek - ale prostě to bObrazekylo vono!Na další fotce se můžete mrknout jak vybledly:) V sezoně 2006 jsme získaly jeden pohár za první místo v Hoštičkách, prozradíme že s časem 76s.V této sezoně s námi ještě závodila Verča a Bára, které nás ale pro další sezonu opustily.

 

 

Počátkem roku 2007 řešíme neřešitelné - kdo za ně? Nakonec umlouváme Verunku "pražskou" a ta se statečně pouští do tréninku levého proudu a Jíťa ji na pravém zdárně sekunduje. ObrazekNaše nejmenší holčiny, ale časem se vypracovaly a s hadicema běhají jako kdyby nic nevážily!  Zůza se učí motat provázky a Markéta přesouvá na béčko a Páje  - naší nové člence přenechává troják. Matýsek a Venďa si drží své posty na savém a u stroje.

Protloukáme se Pošumavskou ligou trochu zklamané, že kluci s námi nechtějí jezdit pouťáky, kde bysme měly aspoň nějakou šanci. Nezapomenutelný Obrazekje také závod v Žihobcích, který jsme prostě měly vyhrát, ale dostaly jsme nečestné trestňáky a zbylo na nás jen druhé místo:( Vše jsme si ale vynahradily na domácí soutěži, kde jsme braly první místo za klasiku. 

 

 

 

ObrazekVečer se konal sport, ale ten my neumíme. Ale dopadlo to jako vždy - odpoledne jsme se přiopily a za 2 hodiny jsme sport natrénovaly!! Sice jsme měly připravenou základnu od kluků ale stejně umění. No a světe div se, my jsme ten sport vyhrály! - takže závěrem sezony dvě první místa a obrovská chuť pokračovat.

 

 Přes zimu se ale chuť trénovat některým rozležela, někdo neměl čas kvůli škole a tak dále.

Sezonu 2008 proto plácáme jak se dá. Ale nová rychlá trička zdá se přinášejí štěstí!

 

 

  První místo bereme v Týnci a dostáváme největší pohár, jakej jsme kdy viděly. Škoda, že je putovní a budeme ho muset vrátit. Vítězství jsme oslavily vítězným tancem:)  Obrazek

 

 

 

 

 

 

PHL končíme na 7. místě.

 

 

 

 

 

 

Přibíráme nové členky:Lenku na pravý proud, Elišku na levý a Šárku jako univerzální náhradnici na béčko. Velký dík patří také Jitce, která si v sezoně zaběhla snad všechny posty!!! V roce 2009 nám bude chybět, ale věříme, že až porodí další malou hasičku, že se k nám vrátí. Takže Jíťo, ať je hezký po tobě!

 Už teď se těšíme na první vyřazovací kolo až si zase půl hodiny před štafetou to nějak rozdělíme a ono to zase nějak půjde V tréninku to totiž určitě není, ten provádíme zásadně ve formě sání a to po večerech v našem klubu nebo na koupališti.

 

 

 P.S.Už jste viděli naše fajnový zásahový helmy?

 

Obrazek

sezona 2009

ObrazekVpravo vidíte naši novou členku Janu. První závod dopadl, jak jsme předpokládaly, ale udělaly jsme si radost novým ohozem:)

V PHL jsme se v tomto roce zúčastnili pěti soutěží a skončili na krásném osmém místě. Za zmínku stojí 3. Místo v Habarticích.

 

  SEZONA 2010

V této sezoně se nám moc nedařilo, většinou jsme končili na pátém a horším místě, pouze v Defurovo lažanech se smůla prolomila a my jsme brali pohár za 2. místo. Další 2. Místo jsme vybojovali v druhém kole v Nýrsky a poháry za 3. Místo jsme si

Obrazek

přivezli z Defurovek a z pouťového poháru v Petrovicích. Tento rok jsme secvičili i sport a získali další nové členky – Olinu a Evu. Pošumavskou ligu jsme zakončili na 7.místě.

 

 

Na příští rok jsme se rozhodli udělat některé změny v sestavě a pověřili jsme Zdeňka Prokopů aby byl naším trenérem. Potřebujeme někoho, kdo nad námi bude vládnout pevnou rukou;)

 

Závěrem je snad třeba dodat, že na soutěže nejezdíme jen s cílem vyhrávat, ale důležité je i to, že tento sport drží naši vesnici při ži

votě. Sházíme se i mimo hřiště a na poslední fotce nás můžete vidět v civilu…..

 

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář